Hakkımızda


28 Nisan 1987 İstanbulda kurulan ve o yıldan bu yana Diş Hekimliği Malzemeleri konusunda kaliteli ve hesaplı üretim politikasıyla faaliyet gösteren şirketimiz kurulduğu günden beri Diş Hekimlerine, Diş teknisyenlerine ve Dişçilik sektöründe faaliyet gösteren diğer Şirket,Depo,Hastane,Poliklinik ve Laboratuvarlarına hizmet vermektedir.

 

1996 yılında firmanın yönetimi el değiştirerek genel merkez Konya'ya taşınmıştır. Firma üretimlerini uzman kadrosuyla Konya'da gerçekleştirmektedir. IMICRYL-İSTANBUL şubesi aynı tarihten itibaren hizmettedir.

 

Faliyet alanımız diş hekimliği ve diş labaratuvarlarında kullanılan protez ve diğer hususlara ait her türlü kimyevi, madeni, ham ve yardımcı maddeler, her türlü laboratuvar malzemeleri, laboratuvar ekipmanları imalatını ticaretini ve ihracatını yapmaktadır.

 

Ayrica yurt dışındanda Vanetti-Dia tessin,Saremco,Metrodent gibi kendini ispatlamış firmalarla distrubitörlük anlaşması bulunmaktadır. Üretim Standardı T.S. 5096,T.S. 8230 (TSE) belgelerinin yanısura ;Kalite Yönetim Sistemi ISO 9001:2000 belgesine sahiptir.


IMICRYL modern ve teknolojik yapısıyla kalitedeki farklılığı yakalayarak yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Bu farklılığı oluşturan eğitimli personel kadrosu da her geçen gün artmaktadır. Ürünlerinin diş ihracat potansiyeli her geçen gün artmaktadır.

 

Hedefimiz Türkiye ve Dünya da aranan markalarla adından söz edilen bir yerde olmaktır. Bu bağlamda her geçen gün kalitesini ve kapasitesini arttırarak yoluna devam etmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR